fot. turi / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Taktyka przed Spartakiem

Anula - Wiadomość archiwalna

Pogoda w Antalyi dzisiaj dopisała, przede wszystkim nie wiał silny wiatr, który ostatnio bardzo przeszkadzał zawodnikom w treningach. Jak przed każdym meczem sparingowym podczas tego zgrupowania, dziś również ćwiczona była taktyka oraz różne warianty rozegrania stałych fragmentów gry.

Fotoreportaż z treningu - 24 zdjęcia turi

Z jednej strony boiska tradycyjnie już na podania na długie i krótkie rozegranie wykonywał Rafał Wolski, po drugiej natomiast strony dośrodkowywali na przemian Tomasz Kiełbowicz i młody Bartosz Żurek.
Bramki natomiast strzegł Jakub Szumski. Skutecznością wykazywała się drużyna w żółtych kamizelkach, w której znalazł się między innymi wracający do pełnej dyspozycji Michal Hubnik. Szkoleniowcy, którzy przypatrywali się swoim podopiecznym co jakiś czas przekazywali wskazówki dla poszczególnych zawodników. "Wawrzyn, nie ma cię na treningu?" – zapytał w pewnym momencie obrońcę trener Skorża.
Po kolejnej bramce strzelonej przez drużynę "żółtych" trener skomentował żartobliwie grę drużyny w białych koszulkach – "Biali nie dojechali".
W tym czasie Wojtek Skaba bronił strzały Jacka Magiery, natomiast pozostali bramkarze ćwiczyli na wydzielonym boisku z trenerem Krzysztofem Dowhaniem.

O godz. 15:30 czasu polskiego piłkarze Legii zagrają spotkanie sparingowe ze Spartakiem Trnava. Już teraz zapraszamy na naszą Relację LIVE! z Antalyi.

Fotoreportaż z treningu - 24 zdjęcia turi


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.