Stadion Narodowy
REKLAMA
REKLAMA

Komunikat grup kibicowskich w sprawie reglamentacji biletów

Woytek, źródło: zyleta.info/własne - Wiadomość archiwalna

"W z związku z blisko miesięcznym zamieszaniem dotyczącym dystrybucji biletów dla kibiców Legii na mecz o Superpuchar oraz jawnymi próbami dyskryminacji posiadaczy karnetów na trybuny poza Żyletą oraz kibiców z Żylety czekających na zapowiadaną pulę w sprzedaży otwartej nie pozostaniemy bierni" - informują legijne grupy kibicowskie.

"W przypadku braku rozwiązania tej sytuacji i uniemożliwienia zakupu biletów przez kibiców na wybrane przez nich, nie wykupione wcześniej miejsca spośród udostępnionych przez organizatora meczu dla publiczności – w dniu meczu podejmiemy radykalne formy protestu.

Koledzy z trybun zawsze byli dla nas ważniejsi, niż widowisko piłkarskie jako komercyjna impreza. Cała Legia zawsze razem!

Grupy Kibicowskie"

* * *

Po informacji o zamiarach blokowania przez Ekstraklasę zakupu biletów przez kibiców z Żylety na sektory neutralne poprosiliśmy rzecznika prasowego spółki Adriana Skubisa o wyjaśnienie, na jakiej podstawie Ekstraklasa zamierza to egzekwować. Poniżej prezentujemy odpowiedź Adriana Skubisa:

"W kontekście wypowiedzi Pana Prezesa Andrzej Rusko informuję, że każdy kibic Legii Warszawa, który standardowo kupuje bilety na Trybunę Północną stadionu przy ul. Łazienkowskiej w Warszawie, ma nadal możliwość zakupu biletu na mecz o Superpuchar poprzez swój klub macierzysty. Jeśli pula biletów przeznaczonych przez Ekstraklasę SA dla tych kibiców zostanie wyczerpana i dostaniemy taką informację od Klubu – nie wykluczamy możliwości przyznania Klubowi Legia Warszawa dodatkowej puli, tak by wszyscy zainteresowanie kibice z Trybuny Północnej mogli nabyć bilety na mecz o Superpuchar. Proszę zrozumieć nasze intencje – chcemy aby ci kibice Legii Warszawa, którzy zwyczajowo prowadzą doping na wyznaczonych trybunach „Ultras” na swoim stadionie, znaleźli się w dedykowanych dla nich sektorach na Stadionie Narodowym w Warszawie i z nich mieli możliwość prowadzenia wspólnego dopingu podczas meczu o Superpuchar. Stąd bilety dla nich są kierowane do Klubu, a nie do sprzedaży otwartej.
Według mojej wiedzy – w puli wcześniej przekazanej Legii - do wczoraj
[środa - przyp. Redakcja] było niewykorzystanych ponad 400 biletów. Dodam, że te bilety są po preferencyjnej cenie 25 zł.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.