Oprawa meczu Legia - Mon-Pol - fot. Hagi / Legionisci.com

Koszykówka: Legia 105-48 Mon-Pol Płock

Po raz trzeci koszykarze Legii zagrali w hali na Kole i po raz trzeci nie zawiedli licznie zgromadzonych kibiców. Podopieczni Roberta Chabelskiego pokonali Mon-Pol Płock różnicą 57 punktów. Już po pierwszej kwarcie Legia prowadziła 28-12. W kolejnej powiększyli przewagę o 17 punktów. Po przerwie sytuacja na parkiecie nie uległa zmianie i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 105-48.

Fotoreportaż z meczu - 49 zdjęć Hagiego

Fotoreportaż z meczu - 69 zdjęć Strojaka

Fotoreportaż dzieci - 43 zdjęcia ev

Fotoreportaż z meczu - 43 zdjęcia karpola

Przed spotkaniem do Galerii Sław Koszykarskiej Legii został włączony jeden z najlepszych zawodników w historii Legii - Włodzimierz Trams, który otrzymał od sekcji kosza koszulkę ze swoim nazwiskiem i statuetkę. Przed pierwszym rzutem zgromadzeni uczcili pamięć zmarłego kilka dni temu Tadeusza Ulatowskiego. Później nie zabrakło oprawy i świetnego dopingu.

Kolejny mecz Legia rozegra w przyszłą niedzielę, dzień po Superpucharze Polski, w Kozienicach. Więcej informacji w dziale Koszykówka.