MaciejSkorża - fot. Woytek / Legionisci.com

Skorża: Zmiany dodały skrzydeł

Anula i Mishka - Wiadomość archiwalna

"Musimy pamiętać przede wszystkim, że graliśmy w pierwszej połowie po raz pierwszy w takim zestawieniu, czyli nie było zbyt wiele płynnej gry, ładnych akcji z naszej strony, ale przeciwnik tez grał bardzo agresywnie, często grał faul i tak naprawdę nie pozwalał nam na taką grę, jaką byśmy chcieli" - ocenił sparing ze Słowakami trener Legii.

"W drugiej połowie, kiedy zrobiło się trochę więcej miejsca na boisku, przeważaliśmy praktycznie od pierwszego gwizdka sędziego. Nie schodziliśmy z części Spartaka i tam w dużej mierze rozgrywany był mecz. Na pewno wejście pięciu ofensywnych zawodników, te zmiany w 70. minucie dodały nam jeszcze więcej skrzydeł, wigoru i ta grupa, powiedzmy najbliższa pierwszej jedenastki, która wtedy weszła, na tle już zmęczonego rywala prezentowała się bardzo dobrze. Długo utrzymywaliśmy się przy piłce, swobodnie nią operowaliśmy, na 1-2 kontakty, więc jeżeli tak będziemy grali w lidze, na pewno będziemy zadowoleni" - dodał.