fot. turi / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Deszczowe popołudnie w Antalyi

Anula - Wiadomość archiwalna

W ulewnym deszczu trenowali piłkarze Legii w piątkowe popołudnie w Antalyi. Szkoleniowcy podzielili zawodników na dwie grupy - jedna pozostała w hotelu z Paolo Terziottim, druga natomiast wraz z pozostałymi trenerami udała się na boisko.

Fotoreportaż z treningu - 26 zdjęć turi

Kiedy Krzysztof Dowhań pracował z bramkarzami, Jacek Magiera na środku boiska rozpoczął rozgrzewkę dla pozostałych zawodników z pola. Piłkarze bawili się piłką, żonglowali, zagrali krótkie gierki na jeden i dwa kontakty. W tym czasie trener Skorża z Rafałem Janasem rozegrali krótki mecz w siatkonogę. Po rozgrzewce przeprowadzono serię ćwiczeń taktycznych, rozegrania piłki w każdy możliwy sposób. W porównaniu z porannymi zajęciami skuteczność celnych i efektownych zagrań była imponująca, co zauważył także chwalący legionistów trener Skorża. Dodatkowo chwalił też poszczególnych zawodników, w tym Michała Kucharczyka, do którego rano miał pewne zastrzeżenia.

Na koniec trener Skorża ponownie podzielił zawodników, część z nich mogła pograć w siatkonogę, pozostali ćwiczyli wykonywanie rzutów wolnych.

Fotoreportaż z treningu - 26 zdjęć turi


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.