Sparing: Legia 4-2 RNK Split

Woytek, źródło: legia.com - Wiadomość archiwalna

W niedzielnym sparingu rozegranym w tureckiej Antalyi Legia Warszawa pokonała chorwacki RNK Split 4-2. Pierwszą bramkę w 10. minucie zdobył Marcin Komorowski po dośrodkowaniu Macieja Rybusa. Na 2-0 w 21. minucie podwyższył Ivica Vrdoljak, który skutecznie wykorzystał rzut karny.
Tuż przed przerwą rywale wykonywali rzut wolny pośredni z pola karnego po nakładce Marcina Komorowskiego i zdobyli kontaktową bramkę.

Po zmianie stron legioniści zdobyli kolejne dwie bramki. Najpierw ładnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Maciej Rybus, a dziewięć minut później głową piłkę w siatce umieścił Artur Jędrzejczyk. Wynik kwadrans przed końcem ustalił Drazen Jelić.

4-2 - 75 min. Drazen Jelić

Legia Warszawa: 12. Dusan Kuciak - 2. Artur Jędrzejczyk, 6. Michał Żewłakow, 17. Marcin Komorowski, 14. Jakub Wawrzyniak (80' 11. Tomasz Kiełbowicz) - 31. Maciej Rybus (84' 34. Daniel Łukasik), 25. Jakub Rzeźniczak (80' 18. Michał Kucharczyk), 5. Janusz Gol, 21. Ivica Vrdoljak (80' 15. Inaki Astiz), 27. Rafał Wolski (60' 28. Danijel Ljuboja) - 33. Michał Żyro (77' 7. Michal Hubnik)

RNK Split: (skład wyjściowy) 12. Danijel Zagorac - 25. Filip Marčić, 33. Mirko Hrgović, 4. Ivica Križanac, 5. Velimir Vidić - 2. Lovro Šindik, 8. Ante Vitaić, 90. Duje Čop, 28. Marko Tešija, 18. Josip Serdarušić - 11. Ante Rebić.

żółte kartki: Vrdoljak, Jędrzejczyk