REKLAMA

Problemy hokeistów z lodowiskiem

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Sekcja hokeja będzie miała spory problem z lodowiskiem na Torwarze. Do tej pory Centralny Ośrodek Sportu nie podpisał umowy z Warszawsko-Mazowiecką Federacją Sportu, co skutkuje tym, że klub musi z własnych środków opłacać zajęcia na lodzie. "Ze względu na brak umów umożliwiających finansowanie użytkowania lodowiska Torwar II ze środków m. st. Warszawy otrzymaliśmy informację, że od dnia 1 lutego 2012 r. nasz klub opłacać będzie zajęcia w dalszym ciągu ze środków własnych" - poinformował nas prezes Piotr Demiańczuk.

"Od 1 stycznia 2012 r. UHKS Mazowsze ponosi koszty użytkowania hali Torwar II, które za miesiąc styczeń 2012 zamknęły się kwotą przekraczającą 24.000 zł. Dalsze finansowanie godzin lodowiska ze środków klubu spowoduje realne zagrożenie dla jego istnienia. Dlatego też, w najbliższym okresie liczba zajęć treningowych dla wszystkich grup wiekowych i kategorii rozgrywkowych ulegnie prawdopodobnie radykalnemu ograniczeniu. Zmniejszenie liczby treningów na lodowisku będzie miało niewątpliwie negatywny wpływ na proces szkolenia i wyniki sportowe drużyn reprezentujących m. st. Warszawa w rozgrywkach ligowych" - dodał prezes sekcji hokeja UHKS Mazowsze/Legia Warszawa.

Pomoc dla sekcji
Hokejowa sekcja Legii przygotowała krążki - cegiełki, z których dochód będzie przeznaczony na promocję meczów naszej drużyny. Zainteresowanych krążkami z logo hokejowej Legii w cenie 10 zł prosimy o kontakt na legiahockey@o2.pl.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.