Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Patryk Popis / fotobatory.pxd.pl
fot. Patryk Popis / fotobatory.pxd.pl
Środa, 8 lutego 2012 r. godz. 10:31

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Kącik kolekcjonera: Spotkanie Kolekcjonerów Legii w Otwocku (10)

Dariusz Chojnacki

W ubiegłą sobotę, czwartego lutego, w Otwocku odbyło się spotkanie z kolekcjonerami pamiątek Legii Warszawa, połączone z wystawą zbiorów. Zaprezentowane zostały między innymi: szaliki, koszulki, odznaki, bilety, programy i wlepki. Spotkanie zorganizowane zostało przez Klub Batory z Otwocka, wspólnie z Klubem Kolekcjonerów Legii Warszawa. Duży współudział w organizacji imprezy mieli kibice Legii z grupy Fanatyczne Miasto Otwock.

Specjalne podziękowania za organizację spotkania dla Patryka Popis – pomysłodawcy i głównego organizatora.

Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości uda nam się zorganizować kolejne spotkania propagujące kolekcjonowanie pamiątek związanych z Legią Warszawa.

Jak zawsze, proszę o przesyłanie pytań lub sugestii co do prowadzonego Kącika Kolekcjonera na adres: darek.chojnacki@legionisci.comfot. Darek Chojnackifot. Patryk Popis / fotobatory.pxd.plZgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!