fot. Fumen
REKLAMA

Otwarta sprzedaż biletów na Superpuchar. Jest zgoda policji

źródło: zyleta.info / PAP / gazeta.pl / własne - Wiadomość archiwalna

Dzisiaj informowaliśmy, że dzięki staraniom SKLW kibicom Legii przyznano kolejne 9000 biletów na mecz o Superpuchar. Pozytywną opinię wydała wreszcie policja, więc spotkanie dojdzie do skutku, choć oficjalnego pozwolenia jeszcze nie ma. W środę rozpocznie się ogólnodostępna sprzedaż wejściówek. Ta prowadzona będzie w Sports barze Ł3 od godz. 19 do ostatnich chętnych lub wyczerpania puli.

"Czasu do meczu pozostało niewiele, a ostatecznej decyzji wciąż brak. Świadomi ryzyka rozpoczynamy sprzedaż biletów z nowej puli" - informują legijne grupy kibicowskie.

Najpierw sprzedawane będą bilety na sektory "ultras" (górna trybuna od strony Al. Poniatowskiego) - od godziny 19:00 do "ostatniego kibica". Cena biletu to 25 zł plus 15 zł voucher na gadżet. Po wyczerpaniu tej puli będzie sprzedawana kolejna – na trybunę dolną. Cena – ustalona przez Ekstraklasę S.A. – to 40 zł. Przy zakupie biletu tej puli nie będzie możliwości nabycia gadżetu, ze względu na ograniczoną ich liczbę.

Do zapisów wymagane są: imię, nazwisko oraz PESEL.
Można dokonać zakupu biletów dla innych osób, pod warunkiem posiadania powyższych danych.


Bilety przez Internet, na neutralne sektory
Gdy tylko zapadnie ostateczna decyzja, bilety na trybuny poza sektorami fanatyków (neutralne) będą dostępne również w internecie, na portalu kupbilet.pl, a ich ceny wynosić będą 60 i 90 zł. Do sprzedaży w ten sposób ma trafić ok. 8 tysięcy wejściówek.


Gadżety, stanowisko informacyjne SKLW
W środę w Sports barze wydzielone zostanie stanowisko, przy którym można będzie zakupić sam voucher na gadżet – dla osób, które bilet kupiły w klubie - oraz stanowisko, przy którym będzie możliwość kontaktu z SKLW (pomysły, skargi, wnioski).


Informacja dla osób, które zakupiły bilety w Klubie (aktualizacja 8.02. godz. 14:20)
Na razie nie wiadomo kiedy osoby posiadające karnet na Żyletę, które dokonały zakupu biletów na mecz za pośrednictwem Klubu będą mogły odebrać swoje wejściówki. Na razie klub nie otrzymał żadnych biletów z Ekstraklasy. Jak tylko będzie jakaś konkretna informacja poinformujemy o tym!

Kolejne informacje będą podawane na bieżąco.


Policja akceptuje projekt oddzielenia kibiców
"Propozycja Ekstraklasy SA na oddzielenie kibiców Legii i Wisły Kraków w trakcie sobotniego meczu piłkarskiego o Superpuchar na Stadionie Narodowym w Warszawie została wstępnie zaakceptowana" - poinformował rzecznik stołecznej policji Maciej Karczyński. "Projekt oddzielenia kibiców, jaki zaproponował nam organizator meczu, wstępnie akceptujemy. Zgłaszamy jeszcze do niego swoje poprawki. Wbrew niektórym informacjom, nie są to jednak stałe konstrukcje jak np. kraty pomiędzy poszczególnymi sektorami. Kibiców oddzielać będą wyłączone z użytku sektory, na których przebywać będą służby porządkowe" - poinformował Karczyński.

Pozytywna opinia policji oznacza, że w najbliższych godzinach powinna zostać wydana zgoda na organizację imprezy masowej.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.