REKLAMA
REKLAMA

Mało biletów na Sporting

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Trwa sprzedaż biletów na mecz ze Sportingiem Lizbona, który odbędzie się 16 lutego przy Łazienkowskiej. Wszystkie najtańsze wejściówki zostały już wyprzedane. Na chwilę obecną w kasach pozostało ok. 4000 biletów. Te nabywać można w systemie on-line i w kasach klubowych.

Na trybunę im. Deyny pozostało jeszcze ok. 2000 biletów, na trybunę Krytą ok. 2200. Zestawienie nie uwzględnia sektorów gości, sektorów VIP i rodzinnych.

Przypominamy, że na ten mecz nie obowiązują karnety zakupione na sektory 104–123 oraz 200-227. Osoby niepełnosprawne wchodzą na stadion na podstawie karnetów na miejsca, które zostały przyznane przed rozpoczęciem bieżącego sezonu.

Kasy czynne będą od poniedziałku do piątku w godz. 11:00-19:00, w sobotę w godz. 11:00-17:00.

Dla osób, które zakupiły karnet w sezonie 2011/2012 obowiązują na ten mecz ceny biletów z kategorii I. Osoby, które nie posiadają karnetu na obecny sezon mogą kupić bilety w cenie kategorii III.

Do zakupu biletu i wejścia na stadion konieczne jest posiadanie karty kibica. Ich wyrabianie (koszt 10 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej. Wyrabianie kart możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17 oraz w dniu meczu od godz. 11 do rozpoczęcia spotkania. Odbiór już wyrobionych KK odbywa się w kasie numer 4.

Dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej bez konieczności posiadania własnej karty kibica (za wyjątkiem sektora rodzinnego, gdzie każde dziecko musi mieć własną kartę).

Cennik biletów:
przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.