Sparing: Legia 5-0 ŁKS Łódź

źródło: lkslodz.pl / 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Legia Warszawa rozegrała dzisiaj mecz sparingowy z ŁKS-em Łódź. Spotkanie trwało trzy części, po 45 minut każda. Jak informuje oficjalna strona łódzkiego klubu, mecz zakończył się wynikiem 5-0 dla Legii, a bramki zdobyli Artur Jędrzejczyk, Maciej Rybus, Jakub Kosecki, Aleksander Jegiełło oraz Michał Kucharczyk.

5-0 - 131 min. Kucharczyk

Legia Warszawa: (I i II tercja) 12. Dusan Kuciak - 16. Artur Jędrzejczyk, 6. Michał Żewłakow, 17. Marcin Komorowski, 8. Jakub Wawrzyniak - 31. Maciej Rybus, 5. Janusz Gol, 21. Ivica Vrdoljak (30' 15. Inaki Astiz), 27. Rafał Wolski (85' 20. Jakub Kosecki), 33. Michał Żyro - 28. Danijel Ljuboja (46' 18. Michał Kucharczyk)
(III tercja) 84. Wojciech Skaba - 3. Albert Bruce, 4. Dickson Choto, 15. Inaki Astiz (112' 19. Michał Kopczyński), 11. Tomasz Kiełbowicz - 20. Jakub Kosecki, 23. Dominik Furman, 35. Daniel Łukasik, 13. Aleksander Jagiełło, 9. Bartosz Żurek - 18. Michał Kucharczyk.

Łódzki KS: (I tercja) 30. Bogusław Wyparło - 20. Artur Gieraga, 8. Michał Łabędzki, 6. Piotr Klepczarek, 16. Seweryn Gancarczyk - 4. Paweł Sasin, 13. Oļegs Laizāns, 23. Bartosz Romańczuk, 7. Maciej Iwański, 3. Grzegorz Bonin - 11. Marcin Mięciel. (II tercja) 30. Bogusław Wyparło (55, 13. Pavle Velimirović) - 25. Damian Seweryn, 14. Adrian Jurkowski, 5. Marcin Adamski, 24. Ronald Gërçaliu - 22. Robert Szczot, 15. Radosław Pruchnik, 18. Daniel Ciach, 2. Michał Goliński, 17. Kamil Słaby - 10. Marek Saganowski. (III tercja) 13. Pavle Velimirović - Dariusz Michalak, Paweł Węgrzyn, Michał Osiński, Kawa, Paul Armand Niankou, Paweł Kozub, Idrissa Cissé, Mateusz Stąporski, Maciej Górski, Maciej Bykowski.