Grali przyjaciele

Fumen - Wiadomość archiwalna

W niedzielne popołudnie w obecności 20 tysięcy widzów FC Utrecht podejmował u siebie Den Haag. Zarówno gospodarze, jak i goście plasują się w dolnej połowie tabeli i w każdym meczu potrzebują kompletu punktów. Ostatecznie pojedynek zakończył się remisem.

Eredivisie: Utrecht 1-1 Den Haag
W ramach 21. kolejki piłkarze z Hagi mierzyli się na wyjeździe z FC Utrecht. Spotkanie sąsiadujących ze sobą ekip zakończyło się remisem 1-1. Jako pierwsi do siatki trafili gospodarze, którzy wyszli na prowadzenie w 30. minucie. Jednak tuż przed przerwą do remisu doprowadził Lex Immers. Po zmianie stron żadna z drużyn nie potrafiła przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę.
Od 82. minuty w barwach naszych przyjaciół występował Euzebiusz Smolarek.