REKLAMA

Mecze Ekstraklasy w niemieckiej telewizji

źródło: media2.pl - Wiadomość archiwalna

Niedzielny mecz Legii z Górnikiem Zabrze będą mogli obejrzeć kibice w Niemczech. Wszystko dlatego, że od rundy wiosennej prawa do pokazywania trzech spotkań każdej kolejki najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce nabył kanał Sportdigital. Mecze Ekstraklasy pokazywane są już w ponad 20 krajach Europy.

Największą w tym zasługa kanału Eurosport 2, który transmituje poniedziałkowe spotkania. Trafiają one do ponad 20 krajów: Albania, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Węgry, Islandia, Kosowo, Litwa, Łotwa, Macedonia, Norwegia, Polska, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwecja. Łączny zasięg stacji wynosi 15,6 mln gospodarstw domowych. Prawa do pokazywania polskich rozgrywek ma również izraelski kanał Sport 5.

Niemieccy widzowie będą mogli oglądać polskie mecze w piątki o godzinie 20:30, w niedziele o godzinie 17:00 oraz w poniedziałki o godzinie 18:30. Na początek zobaczą spotkanie z Zabrza.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.