Michał Żyro - fot. Legionisci.com
REKLAMA

Żyro: To ja mam zająć miejsce Rybusa

Bodziach, źródło: Gazeta Wyborcza - Wiadomość archiwalna

Michał Żyro ma nadzieję, że po odejściu Macieja Rybusa do Tereka zajmie jego miejsce na lewym skrzydle. "Zobaczymy jak postąpi trener, mam nadzieję, że w meczu ze Sportingiem da mi szansę grać obok Maćka, a gdy ten odejdzie, to tych szans dostanę jeszcze więcej. Nie będę ukrywał, że to właśnie ja mam zająć jego miejsce i na dobre zadomowić się w pierwszym składzie" - mówi Gazecie 20-letni pomocnik Legii.

Żyro jesienią zagrał w 25 meczach Legii, dziewięć razy wychodził w podstawowym składzie. Podczas sparingów trener Skorża częściej ustawiał go w roli napastnika. Niewykluczone, że w napadzie Żyro zagra przeciwko Sportingowi, ale po odejściu Rybusa i powrocie do zdrowia Radovicia oraz Ljuboji, prawdopodobnie zostanie przesunięty na lewe skrzydło. "Lubię grać ofensywnie, ale bardziej jako skrzydłowy niż środkowy napastnik" - mówi Żyro.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.