REKLAMA
REKLAMA

Polga: Legia jest bardzo silną drużyną

Mishka - Wiadomość archiwalna

"Staramy się zrobić wszystko, żeby zmiany w klubie nie zaprzątały naszej uwagi. Wiemy o tym, że Legia jest drużyną bardzo silną, ale przede wszystkim zdajemy sobie sprawę z naszej siły i jakości, jaką reprezentujemy. Zdajemy sobie sprawę, że ostatnio nie było najlepiej, było wręcz źle. Mamy nadzieję, że po zmianie trenera będzie lepiej" - powiedział na konferencji przedmeczowej piłkarz Sportingu Lizbona Anderson Polga.

"Wiemy, że Legia ma mniej rozegranych oficjalnych meczów niż my, ale to dla niej mecz życia. W związku z tym piłkarze będą się maksymalnie spinać, żeby wygrać. My natomiast będziemy robić wszystko, żeby im w tym przeszkodzić. Jeżeli chodzi o pogodę, już dzisiejszy trening spowoduje, że zapoznamy się z boiskiem, warunkami i będziemy wiedzieli, co może nam w jutrzejszym meczu przeszkadzać, a co pomóc" - dodał.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.