Maciej Skorża - fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Skorża: Powtórzyć mecz z Moskwy

Tomek Janus - Wiadomość archiwalna

Maciej Skorża (trener Legii): Jestem zadowolony z postawy drużyny i podejścia mentalnego - narzuciliśmy rywalowi walkę. Zadowolony jestem też z przebiegu gry. Nie cieszy mnie jednak wynik. Mogliśmy strzelić choć jedną bramkę więcej i mieć zaliczkę przed rewanżem. A tak musimy za tydzień strzelać gole. Szkoda, bo na początku drugiej połowy mieliśmy wiele akcji i mogło być nawet 3-0.
Po dzisiejszym spotkaniu jestem jednak optymistą. Wierzę, że w Portugalii stać nas na dobry wynik.

W meczach Ligi Europy, gdzie graliśmy dwumecze, u siebie zawsze remisowaliśmy. Nie pozostaje mi nic innego jak jechać do Lizbony z nadzieją na powtórzenie sierpniowego meczu z Moskwy.

Jestem zadowolony z postawy Jakuba Rzeźniczaka. Pierwszy raz zagrał na tej pozycji i wywiązał się ze swoich zadań dobrze. Wiem, że może grać jeszcze lepiej. Pamiętajmy jednak, że grał w meczu o dużą stawkę, a dodatkowo przed własną publicznością.
Z dobrego rytmu wypadł Jakub Kosecki, który pod koniec przygotowań nabawił się urazu. Wierzę jednak, że szybko wróci do dobrej formy. Pamiętajmy jednak, że Kosecki wchodził do gry w trudnej sytuacji. W lidze powinien mieć więcej okazji do pokazania się z dobrej strony.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.