fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Sa Pinto: Potrzebujemy wsparcia kibiców

Redakcja, źródło: A Bola / Record - Wiadomość archiwalna

Przed meczem z Legią Warszawa trener Sportingu Ricardo Sa Pinto liczy na awans. "Znamy swoją wartość i wiem, że stać nas na awans. Potrzebujemy jednak wsparcia naszych kibiców. Zdaję sobie sprawę, że fani mogą czuć się zaniepokojeni wynikami Sportingu, ale w ostatnich meczach pokazaliśmy, że wszystko idzie ku lepszemu. Nastawiamy się na dobrą końcówkę sezonu i mam nadzieję, że kibice nam w tym pomogą" – mówi Sa Pinto.

Szkoleniowiec Sportingu apeluje do fanów o wsparcie w czwartkowy wieczór. "Zawodnicy wiedza, że kibice są z nimi. Jednak, gdy słyszą ciągłe gwizdy, to nie pomaga im to w grze. Potrzebne jest zaangażowanie i kibiców, i piłkarzy, jeśli chcemy awansować dalej" – mówi Sa Pinto.

Trener zespołu z Lizbony spodziewa się dziś walki do ostatniego gwizdka. "Jesteśmy na to przygotowani i będziemy walczyli tak długo, jak będzie trzeba. Dlatego na razie nie myślę z kim wolałbym zagrać w kolejnej fazie rozgrywek. Teraz interesuje mnie tylko mecz z Legią" – wyjaśnia Sa Pinto.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.