Maciej Skorża na konferencji po meczu ze Sportingiem - fot. Piotr Galas / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Skorża: Czujemy duży żal

Piotr Galas - Wiadomość archiwalna

"Do awansu potrzebna była nam bramka i nie zrealizowaliśmy tego założenia. Zabrakło nam wyrazistości pod bramką rywala i większej liczby sytuacji podbramkowych. Sporting zagrał bardzo ostrożnie - nie podejmował ryzyka w defensywie i ciężko było nam się przez nią przedostać. Mieliśmy swoje okazje - Michał Żyro i Ivica Vrdoljak - ale się nie udało. Czujemy duży żal, bo mogliśmy wyeliminować Sporting" - powiedział na konferencji pomeczowej Maciej Skorża.

"Szkoda meczu na Łazienkowskiej. Dziś zawodnicy dali z siebie wszystko. Nie będę komentował pracy sędziego, bo i tak już nic to nie zmieni. Kilka kontrowersyjnych sytuacji było, ale to już historia. Życzę Sportingowi sukcesów na międzynarodowej arenie" - dodał trener Legii.

"Jestem rozczarowany tym, że nikogo nie pozyskaliśmy przed meczami w Lidze Europy. To jednak nie zależało ode mnie, takie jest życie. Zespół szybko musi się podnieść i już myśleć o niedzielnym meczu we Wrocławiu, które będzie bardzo ważne" - zakończył Skorża.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.