REKLAMA
REKLAMA

Skorża: Blanco szybko wkomponuje się w drużynę

Woytek - Wiadomość archiwalna

"Nasza skuteczność była dziś niezła. Dobrze do zespołu wprowadził się Ismael Blanco. Po raz pierwszy mogłem zobaczyć jak współpracuje z zawodnikami w czasie meczu. Wygląda to obiecująco i zachęcająco. Jestem więc dobrej myśli przed meczem z ŁKS-em Łódź. Blanco jest dobrze wyszkolony technicznie i dobrze czuje się w grze kombinacyjnej. Powinien szybko wkomponować się w drużynę. Nie wiem jeszcze, czy będzie grał jako napastnik, czy jako gracz wchodzący ze skrzydła i wspomagający Danijela Ljuboję" - mówi Maciej Skorża.

"Do gry jest gotowy także Nacho Novo. W sobotę będę mógł z niego skorzystać. Na pewno wyzwaniem jest zestawienie pierwszego składu, bo mamy wielu zawodników. Wiem jednak, że dopiero mecze o stawkę zweryfikują formę zawodników. Wtedy okaże się w pełni, jakie ustawienie jest najlepsze dla tej drużyny. Na szczęście gramy teraz często, więc szybko będę miał materiał do przemyśleń. Biorę pod uwagę nawet rozwiązanie z trzema napastnikami, bo z dobrej strony pokazał się Michal Hubnik. Będziemy elastyczni w ramach naszych schematów. Poczekajmy jednak na mecze ligowe.

Sam mecz to była dla nas forma treningu, którą często stosujemy, gdy czas nam na to pozwala. Przed nami dużo meczów na własnym stadionie, w których będziemy zmuszeni rozgrywać piłkę i prowadzić grę pozycyjną. Będę więc chciał organizować podobne sparingi jak dziś. To jest dla nas forma treningu ataku pozycyjnego" - kończy Skorża.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.