Ismael Blanco - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Blanco: Zachować mentalność zwycięzców

Woytek - Wiadomość archiwalna

"Jestem zadowolony, że trafiłem do drużyny, która walczy o mistrzostwo w lidze. Wygraliśmy u siebie i jesteśmy liderem. Nie możemy jednak popadać w przesadny optymizm. Musimy podejść do tego spokojnie, ciężko trenować i wygrywać kolejne mecze. Jesteśmy na dobrej drodze do zdobycia mistrzostwa. Musimy tylko zachować mentalność zwycięzców i powinno się nam udać. I zawsze myśleć tylko o wygranej w kolejnym meczu" – mówi po spotkaniu z ŁKS-em Ismael Blanco, który nie szczędzi pochwał fanom Legii.

"Kibice Legii są fantastyczni. Śpiewają przez cały mecz, ale widoczni są także poza stadionem. Pokazują, że są przywiązani do klubu. Podobało mi się, że dziś śpiewali od pierwszej do ostatniej minuty. Pomogło mi to w koncentracji" – przyznaje Blanco.

Nowy legionista w sobotnim meczu często zmieniał pozycje. "Nominalnie gram jako napastnik. Dziś wystąpiłem także na środku pomocy jako ofensywny pomocnik oraz schodziłem na skrzydła. Tego oczekiwał ode mnie trener. Nie narzekałem i starałem się zrealizować założenia szkoleniowca. Moja pozycja to jednak napastnik" – kończy Blanco.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.