Okładka płyty Legenda Deyny
REKLAMA

Legijne wydawnictwa muzyczne: Legenda Deyny

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Teledysk do utworu "Legenda Deyny" nie przypadł wielu kibicom Legii do gustu, ale sam utwór na cześć największego piłkarza Legii z pewnością może się podobać. W sprzedaży, oprócz pięciu specjalnych płyt z autografami muzyków, z których dochód zostanie przeznaczony na budowę pomnika Deyny, pojawiła się "zwykła" płyta z czterema utworami.

Znajduje się na niej utwór o Deynie w wersji znanej z teledysku. Ponadto na krążku znajdziemy wersję instrumentalną oraz dwie różne edycje dłuższej wersji utworu. Ta różni się ostatnią zwrotką, wykonywaną przez Jordana. Przypomnijmy, że drugą osobą, która śpiewa w utworze "Legenda Deyny", jest znany kibic naszego klubu, Paweł Sołtys, znany lepiej jako Pablopavo.

Na "zwykłej" płycie, w odróżnieniu od tej z autografami, nie ma załączonego wideoklipu, a dochód z jej sprzedaży nie trafi na budowę pomnika "Kaki" przed stadionem Legii. Płyty nie dystrybuują na razie żadne sklepy muzyczne - można ją nabyć jedynie na Allegro.

Jednocześnie przypominamy, że w sprzedaży są znaczki-cegiełki, z których cały zysk przeznaczony zostanie na budowę pomnika Deyny, można je nabywać tutaj.

Tytuł: Legenda Deyny
Wykonawcy: Jordan & Pablopavo
Liczba utworów: 4
Czas trwania: 15:51 min.
Cena: 12 złotych

Żyleta nagrania 2011 vol.1
Legia górą! (1978)
przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.