fot. Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Blanco i Ljuboja w jednym składzie?

Bodziach, źródło: Gazeta Wyborcza - Wiadomość archiwalna

Ismael Blanco i Danijel Ljuboja w podstawowym składzie Legii - prasa zastanawia się, czy to najlepszy pomysł. Nie brakuje także głosów, że ewentualne posadzenie na ławce rezerwowych Serba może sprawić, że ten obrazi się na trenera. Zdaniem Cezarego Kucharskiego występ obu graczy jednocześnie mógłby osłabić legijną defensywę.

"Danijel Ljuboja nie gra dobrze w defensywie, a Ismael Blanco to środkowy napastnik. Obaj w pierwszym składzie mogliby wzmocnić ofensywę, ale nie wiem, czy bardziej nie ucierpiałaby wtedy defensywa Legii. Blanco to dobry piłkarz. Na boku też pewnie sobie poradzi. Nie tracił piłki, utrzymywał się przy niej, ale dużo lepiej radziłby sobie w środku. Tam mógłby wykorzystać wszystkie swoje atuty. Blanco jest środkowym napastnikiem, a Ljuboja... właściwie sam decyduje, w którym miejscu boiska chce grać" - mówi Gazecie Wyborczej Cezary Kucharski, były napastnik Legii.

Kucharski uważa, że posadzenie na ławce czy Blanco, czy Ljuboji, nie powinno negatywnie wpłynąć na atmosferę w zespole. "Nie można winić trenera, że sadza dobrego piłkarza na ławce, jeśli drużyna wygrywa. W tej sytuacji piłkarz nie ma argumentów i musi zaakceptować, że będzie w rezerwie" - przekonuje.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.