Maciej Skorża - fot. Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Skorża: Dobra sytuacja przed rewanżem

Woytek - Wiadomość archiwalna

Maciej Skorża (trener Legii): Ten mecz nie układał się dla nas dobrze. Na początku było dużo chaosu. Nie potrafiliśmy grać tak, jak sobie zakładaliśmy. Gryf nam uniemożliwiał rozgrywanie piłki. Dopiero po 20 minutach zaczęliśmy grać płynniej i stwarzać sytuacje. Później mieliśmy dobry okres gry, w którym strzeliliśmy 3 bramki. W drugiej połowie staraliśmy się kontrolować przebieg wydarzeń.

Chcieliśmy podwyższyć wynik, ale gospodarze byli dobrze dysponowani i nie opadli z sił. Najważniejszy dla nas jest dobry wynik, który wieziemy do Warszawy. Stawia nas on w bardzo dobrej sytuacji przed rewanżem.

Sam fakt tego, że byliśmy dziś w silnym zestawieniu, świadczy o tym, że podchodziliśmy do tego dwumeczu z szacunkiem. Gryf wyeliminował trzy drużyny pierwszoligowe i dwie z ekstraklasy. Uczulaliśmy się na to, żeby nie zlekceważyć przeciwnika, bo nie chcieliśmy podzielić losu drużyn, które tu odpadły.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.