ME: Polonia 2-2 Legia

Bodziach, źródło: 90minut.pl / własne - Wiadomość archiwalna

Młoda Legia tylko zremisowała przy Konwiktorskiej z Polonią 2-2. Gospodarze grali przez ostatnie 34 minuty w osłabieniu. Poloniści prowadzili od 25. minuty po trafieniu Pazia. Do remisu doprowadził w 62. minucie Paweł Wolski. Grając w 10 poloniści ponownie wyszli na prowadzenie 120 sekund później za sprawą Łukasza Teodorczyka.

Na 2-2 wyrównał w 71. minucie z rzutu karnego Michał Kopczyński. Niestety do końca spotkania naszej drużynie nie udało się zdobyć zwycięskiego gola. Legia na pewno utrzyma prowadzenie w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy. Ma już jednak tylko dwa punkty przewagi nad drugą Koroną.

ME: Polonia Warszawa 2-2 (1-0) Legia Warszawa
1-0 25 min. Adam Pazio
1-1 62 min. Paweł Wolski
2-1 64 min. Łukasz Teodorczyk
2-2 71 min. Michał Kopczyński - karny

Polonia: Budzyński - Olczak Ż (69. Tyburski), Joczys Ż, Ciach, Pazio - Weis ŻŻ, Rusak, Michalski (84. Ochman), Grunt (46. Gliński) - Sikorski, Teodorczyk (90. Prądziński).

Legia: Szumski - Michał Grudniewski (58. Paweł Wolski Ż), Michalak Ż, Cichocki Ż, Prusinowski - Jagiełło (46. Karol Grudniewski), Latos (84. Bruce), Łukasik (46. Misiak), Kopczyński - Żurek (68. Pogonowski), Efir.

Czerwona kartka: Dawid Weis (56. minuta, za dwie żółte)