Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej

Środa, 21 marca 2012 r. godz. 16:18

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Magazyn kibicowski w TV: Fanatyk

Bodziach

Dziś o godzinie 18 na antenie Polsat Play ukaże się pierwszy odcinek kibicowskiego magazynu "Fanatyk. Magazyn zapalonego kibica". W niespełna 30-minutowym materiale o oprawach meczowych, kibicowaniu, pirotechnice wypowiadają się kibice piłkarscy, fotoreporterzy skupiający się właśnie na uwiecznianiu trybun itp.

Premiera pierwszego odcinka już dziś o 18:00 w Polsat Play. O tej porze ukazywać się także będą kolejne odcinki. Powtórki kolejnych odcinków zaplanowano na czwartek na godzinę 6:00, sobotę g. 11:00, niedzielę g. 17:30, poniedziałek g. 13:00 i wtorek g. 17:30.
przeczytaj więcej o: , , ,


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!