Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Płonące szaliki Polonii na meczu przy Łazienkowskiej - fot. Mishka / Legionisci.com
Płonące szaliki Polonii na meczu przy Łazienkowskiej - fot. Mishka / Legionisci.com
Czwartek, 29 marca 2012 r. godz. 18:21

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Komisja Ligi: 35 tys. kary dla Legii

Woytek, źródło: Ekstraklasa SA

Legia Warszawa otrzymała karę finansową w wysokości 35 tysięcy złotych za zachowanie kibiców podczas meczu 22. kolejki ekstraklasy z Polonią Warszawa. Klub został ukarany za wniesienie i odpalenie środków pirotechnicznych przez kibiców oraz rzucanie petard na pole gry, spalenie szalików z emblematami klubowymi Polonii Warszawa, wtargniecie trzech osób na płytę boiska, szczególne natężenie wulgaryzmów.

W związku z tym samym meczem na Polonię Warszawa nałożono karę finansową w wysokości 8 tysięcy złotych za zachowanie kibiców oraz obowiązek naprawienia szkód na stadionie.Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!