fot. Fumen / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Bilety na mecz z Sevillą od 45 zł

Woytek - Wiadomość archiwalna

We wtorek 17 kwietnia 2012 roku o godzinie 18 na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się towarzyski mecz Legii z hiszpańską FC Sevilla. Bilety w cenie od 45 zł do 450 zł dostępne będą na stronie www.kupbilet.pl od 7 kwietnia. Dla rodzin dostępny będzie sektor rodzinny; dla nich oraz grup zorganizowanych, niepełnosprawnych, seniorów i kobiet przewidziane są zniżki. Powstaje pytanie, z którą drużyną Sevilli mają zmierzyć się legioniści?

16 kwietnia o godz. 21 Sevilla gra na wyjeździe ligowy mecz z Getafe, a legioniści dwa dni wcześniej zmierzą się z Widzewem w Łodzi.

Trener Maciej Skorża już zapowiedział, że w tym spotkaniu da zagrać zawodnikom, którzy występują mniej w rundzie wiosennej. Trudno przypuszczać by inaczej było w zespole Sevilli, skoro dzień przed przyjazdem do Polski walczą o punkty w lidze.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.