Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Sobota, 7 kwietnia 2012 r. godz. 09:16

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Ruch w optymalnym składzie

Bodziach, źródło: niebiescy.pl / własne

Legia w dzisiejszym meczu z Ruchem zagra bez kilku zawodników podstawowego składu, którzy pauzować będą za kartki. Paru legionistów narzeka ponadto na urazy i nie wiadomo, czy będą do dyspozycji trenerów Legii. W Chorzowie tymczasem wszyscy zdrowi.

Przeciwko Legii nie zagra jedynie pauzujący za kartki Żelijko Djokić. Do gry gotowy jest Gabor Straka, który z powodu grypy żołądkowej nie wystąpił w meczu z Wisłą w Pucharze Polski. Niewykluczone, że Straka mimo wszystko zacznie mecz na ławce, a w wyjściowej jedenastce zobaczymy Pawła Lisowskiego.Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!