fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Grupy kibicowskie: Protest na mecz z Lechem zawieszony!

Redakcja - Wiadomość archiwalna

"Grupy kibicowskie informują, że w ostatnich dniach odbyły się dwa spotkania z przedstawicielami zarządu KP Legia. Wiele wskazuje na to, że wszystko jest na dobrej drodze do normalizacji relacji pomiędzy kibicami a zarządem. W związku z tym, grupy kibicowskie zdecydowały o zawieszeniu na mecz z Lechem protestu" - informują grupy kibicowskie Legii.

"Pragniemy dać klubowi szansę na realizację naszych postulatów i prowadzenie dalszych rozmów w normalnej atmosferze. Jednocześnie pragniemy nadmienić, że wobec kibiców podejmujących na dzisiejszym meczu jakiekolwiek działania niekonsultowane z grupami zostaną wyciągnięte koleżeńskie konsekwencje.

Mamy nadzieję, że kolejne dni przybliżą nas nie tylko do usunięcia wszystkich zaszłości między fanami a zarządem KP, ale również do upragnionego tytułu mistrza Polski dla Legii" - wyjaśniają grupy kibicowskie.

Początek meczu Legia - Lech w sobotę o 13:30.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.