Leszek Ojrzyński - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Ojrzyński: Do Warszawy po trzy punkty

źródło: korona-kielce.pl - Wiadomość archiwalna

"W niedzielę może nie będziemy tak spięci i przy Łazienkowskiej grając na luzie pokażemy kawał dobrego futbolu oraz pokusimy się o niespodziankę. Zawsze wygrana na Legii jest niespodzianką, bo warszawianie są klasową drużyną, która dobrze reprezentowała nas w pucharach europejskich. Urwanie punktów zawsze tam dobrze smakuje" – mówi przed niedzielnym meczem Legii z Koroną Leszek Ojrzyński.

Trener Korony podkreśla, że do Warszawy jedzie po komplet punktów: "To byłoby fajne zakończenie udanego sezonu, bo nie ma co ukrywać, że był on bardzo dobry. Wiadomo, że my jesteśmy ludźmi ambitnymi i chcieliśmy jeszcze z niego coś wycisnąć, bo mieliśmy szansę nawet na mistrzostwo. Niestety Widzew nas mocno przyhamował. Póki piłka w grze, to trzeba grać o trzy punkty i z takim założeniem jedziemy do Warszawy. Będziemy chcieli grać odważnie".

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.