Rafał Wolski ma powody do radości. Otrzymał nagrodę w kategorii - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Gala ekstraklasy: Wolski odkryciem ligi

Redakcja, źródło: sport.tvp.pl - Wiadomość archiwalna

Dzisiaj wieczorem w Centrum Olimpijskim odbyła się uroczysta gala Ekstraklasy, na której wręczono nagrody za miniony sezon. Medale odebrali piłkarze Śląska Wrocław, Ruchu Chorzów oraz Legii Warszawa. Ponadto przyznano indywidualne wyróżnienia. Jedno z nich trafiło do Rafała Wolskiego. Pomocnik stołecznego klubu został uznany odkryciem ligi w minionych rozgrywkach. "Chciałbym podziękować rodzicom, trenerowi i kolegom z drużyny, bo dzięki nim jestem w tym miejscu" – zaznaczył pomocnik Legii.

"Cały sezon jest postrzegany przez pryzmat ostatnich wydarzeń, więc to nie jest dla nas miły czas. Gratulujemy Śląskowi i Ruchowi, mówiąc im: "Panowie, gonimy was" – powiedział Michał Żewłakow.

Ponadto nagrody odebrali Artjoms Rudnevs z Lecha Poznań (król strzelców), Arkadiusz Piech (najlepszy ligowiec) oraz Waldemar Fornalik (najlepszy trener) obaj z Ruchu Chorzów.

Miano zespołu fair play trafiło w ręce dwóch drużyn - Lecha Poznań oraz Podbeskidzia Bielsko-Biała.

Przypomnijmy, iż w sezonie 2011/2012 Rafał Wolski wystąpił w 21 spotkaniach Ekstraklasy, w których zdobył 6 bramek.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.