fot. Legionisci.com
REKLAMA

Łapiński: To duża sztuka roztrwonić mistrzostwo jak Legia

Bodziach, źródło: Polska the Times - Wiadomość archiwalna

"Roztrwonić tak świetną sytuację, w jakiej znajdowała się Legia, to duża sztuka" - mówi Tomasz Łapiński w rozmowie z Polską. "Ale z drugiej strony jak patrzę na Śląsk, który na wiosnę grał bardzo źle, żeby nie powiedzieć żenująco, a wcześniej był liderem z solidną przewagą, a później znów na kolejkę przed końcem jest liderem, to też jest zastanawiające.
Dla mnie najbardziej na mistrzostwo zasłużył Ruch. To nie jest drużyna grająca jakoś wybitnie, efektownie, ale jednak na równym, dość wysokim poziomie. Solidna, która notowała najmniej wpadek, dziwnych porażek" - mówi Łapiński.

Były obrońca Legii i reprezentacji Polski uważa, że w reprezentacji Polski na Euro 2012 powinien znaleźć się Janusz Gol. "Dodałbym do tej kadry Janusza Gola z Legii. Typowy środkowy pomocnik, który może być defensywnym, ale także gra do przodu. Przydałby się na pewno, a już na pewno byłoby dla niego z korzyścią w sensie zbierania samych doświadczeń na niedaleką przyszłość. Uważam, że to jest perspektywiczny piłkarz, który powinien przynajmniej ocierać się o reprezentację" - mówi Polsce Łapiński.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.