fot. Legionisci.com
REKLAMA

Dziekanowski: Legia powinna sprzedać Wolskiego za dobre pieniądze

Bodziach, źródło: Gazeta Wyborcza - Wiadomość archiwalna

Rafałem Wolskim interesują się kluby zagraniczne, w tym mistrz Niemiec, Borussia Dortmund. Niewykluczone, że utalentowany zawodnik zostanie sprzedany z Legii, ale kolejny sezon spędzi jeszcze na Łazienkowskiej. Czy nie jest za wcześnie na wyjazd Wolskiego z Polski? "Nie ma schematu, jak postępować w takiej sytuacji" - mówi Gazecie Wyborczej były napastnik Legii Dariusz Dziekanowski.

"Podstawowe pytanie, to czy Rafał Wolski będzie mógł zrobić duży krok do przodu? Wątpię. Boję się, że może z nim być tak, jak z Michałem Kucharczykiem, który grał efektownie w pierwszym sezonie, a potem wymagania przerosły umiejętności" - twierdzi były napastnik Legii.

Dziekanowski uważa, że gdyby Legia otrzymała za Wolskiego pieniądze porównywalne z tymi, jakie zarobiono na Macieju Rybusie, najlepszym rozwiązaniem byłaby sprzedaż piłkarza. "Zastanówmy się jak Rafał może się wypromować. Podczas Euro raczej nie będzie piłkarzem pierwszej jedenastki. W przyszłym sezonie Legia będzie grała w pucharach, ale nie wiadomo jak będzie wyglądała jego przyszłość" - mówi Gazecie.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.