Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej

Czwartek, 31 maja 2012 r. godz. 08:40

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Kącik kolekcjonera: Wystawa w Krośnie (13)

Dariusz Chojnacki

Zapraszamy wszystkich kibiców Legii i nie tylko na wystawę odznak piłkarskich ze zbioru Mariusza Bębna. Wystawa odbędzie się w Muzeum Rzemiosła w Krośnie przy ulicy Piłsudskiego. Jej otwarcie nastąpi w dniu 01.06.2012 roku a oglądać eksponaty będzie można do 08.07.2012.

Na wystawie, oprócz odznak Legii Warszawa, zaprezentowane będą odznaki Realu Madryt oraz największy w Polsce zbiór odznak światowych federacji piłkarskich.

W nawiązaniu do ostatniego odcinka kącika kolekcjonera, poniżej przedstawiam zdjęcie nie zamieszczonej wcześniej kolejnej odznaki Deyny. Jest to odznaka z czasów, kiedy występował On w amerykańskiej drużynie San Diego Sockers. Za udostępnienie zdjęcia dziękuję Fundacji im. Kazimierza Deyny.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub sugestie co do prowadzonego Kącika Kolekcjonera, proszę o kontakt na adres: darek.chojnacki@legionisci.comfot. www.fundacjadeyna.plZgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!