REKLAMA

Kącik kolekcjonera: Wystawa w Krośnie (13)

Dariusz Chojnacki - Wiadomość archiwalna

Zapraszamy wszystkich kibiców Legii i nie tylko na wystawę odznak piłkarskich ze zbioru Mariusza Bębna. Wystawa odbędzie się w Muzeum Rzemiosła w Krośnie przy ulicy Piłsudskiego. Jej otwarcie nastąpi w dniu 01.06.2012 roku a oglądać eksponaty będzie można do 08.07.2012.

Na wystawie, oprócz odznak Legii Warszawa, zaprezentowane będą odznaki Realu Madryt oraz największy w Polsce zbiór odznak światowych federacji piłkarskich.

W nawiązaniu do ostatniego odcinka kącika kolekcjonera, poniżej przedstawiam zdjęcie nie zamieszczonej wcześniej kolejnej odznaki Deyny. Jest to odznaka z czasów, kiedy występował On w amerykańskiej drużynie San Diego Sockers. Za udostępnienie zdjęcia dziękuję Fundacji im. Kazimierza Deyny.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub sugestie co do prowadzonego Kącika Kolekcjonera, proszę o kontakt na adres: darek.chojnacki@legionisci.comfot. www.fundacjadeyna.pl
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.