Mistrzowie Mazowsza - Legia 1996 - fot. Raffi / Legionisci.com

Młode Wilki 96 Mistrzami Mazowsza!

Redakcja - Wiadomość archiwalna

W rozegranym dziś na Łazienkowskiej finale Mistrzostw Mazowsza rocznika 1996 Młode Wilki pokonały 4-0 Deltę, zdobywając tytuł mistrzowski. Już do przerwy legioniści prowadzili po golach Grzegorza Tomasiewicza i Kamila Anczewskiego, a w drugiej połowie oprócz Anczewskiego na listę strzelców wpisał się również Michał Suchanek. Choć goście grali z zębem i stworzyli sobie kilka groźnych sytuacji (m.in. poprzeczka), to rozmiary zwycięstwa mogły być na dobrą sprawę jeszcze większe.