fot. Patryk / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Urban o losowaniu: jesteśmy wielkim faworytem

Małgorzata Chłopaś - Wiadomość archiwalna

Wiemy już z kim Legia zmierzy się w walce o Ligę Europy - będzie to zwycięzca pary Metalurgs Lipawa (Łotwa) - La Fiorita (San Marino). O komentarz do losowania poprosiliśmy trenera Legii Jana Urbana. "Jesteśmy wielkim faworytem" - ocenił.

"Wydaje mi się, że losowanie jest dla nas dobre, także pod względem logistycznym, bo nie musimy daleko lecieć. Są to drużyny, które musimy pokonać - chcemy grać przecież w Lidze Europy. Na temat tych drużyn, tego jak one grają, na razie nic nie wiem" - mówi Urban.

W najbliższych dniach sztab Legii bliżej przyjrzy się naszym potencjalnym pucharowym rywalom. Wydaje się jednak, że takie drużyny "wojskowi" powinni przejść "z marszu". "Czy z marszu? Tak by się chciało powiedzieć. Na pewno żaden z rywali nie da się łatwo pokonać, ale nie da się ukryć, że jesteśmy wielkimi faworytami i gdybyśmy odpadli, byłaby to wielka niespodzianka. Kto ze wspomnianej dwójki jest faworytem? Wydaje się, że to drużyna łotewska będzie naszym przeciwnikiem" - kończy Urban.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.