fot. turi / Legionisci.com
REKLAMA

Kontuzje na półmetku obozu

Małgorzata Chłopaś 'turi' - Wiadomość archiwalna

Za legionistami już sześć dni treningów w Windischgarsten. Dziś czeka ich sparing z Cluj i już wiadomo, że nie wszyscy będą gotowi do gry. Od niemal początku obozu nie trenuje Ivica Vrdoljak, wczoraj dołączył do niego Danijel Ljuboja, który ma problemy z przywodzicielem, i nie jest to kontuzja łatwa do wyleczenia. Na ból mięśnia uda narzekał Jakub Kosecki i dziś na treningu go nie zobaczyliśmy, a zaledwie kółka wokół boiska robili Dickson Choto i Daniel Łukasik. "Lekko boli mnie czwórka" - wyjaśnił nam zawodnik.

Fotoreportaż z treningu - 18 zdjęć turi

Przed sparingiem z Cluj legioniści ćwiczyli przede wszystkim taktykę. Jan Urban często przerywał grę i udzielał piłkarzom dokładnych wskazówek, jak mają wykonywać boiskowe zadania i czego od nich wymaga. "To ma być szybka gra, szybka wymiana" - zaznaczał. "Słuchaj jak do ciebie mówię" - mówił do Michała Kucharczyka, który wyglądał na lekko rozkojarzonego.

Urban przyglądał się także temu, jak legioniści radzą sobie z rozgrywaniem stałych fragmentów gry. Dobre piłki z rzutów rożnych wrzucał Bartek Żurek, z kolei Miro Radović miał dośrodkowywać piłkę z boku boiska. Niektóre piłki spadały wprost na głowy legionistów, potem jednak Rado miał kilka niezbyt udanych prób. "Rado, skoncentruj się, bo oni wszystko nagrywają" - wskazał na operatora kamery Urban. Na piłkarza nie podziałało to jednak motywująco i kolejne dogranie także było słabe. "No Rado, kazałem im wyłączyć kamery, teraz możesz wrzucać na luzie, może ci się uda" - żartował Urban.

Fotoreportaż z treningu - 18 zdjęć turi

fot. turi / Legionisci.com
Janusz Gol - fot. turi / Legionisci.com

fot. turi / Legionisci.com
Dusan Kuciak łapie piłkę - fot. turi / Legionisci.com/
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.