REKLAMA
REKLAMA

LE: Metalurgs bliżej awansu. Raczej pojedziemy na Łotwę

Redakcja - Wiadomość archiwalna

W pierwszym meczu I rundy eliminacyjnej Ligi Europy SP La Fiorita z San Marino przegrał w Serravalle z łotewskim Metalurgsem Lipawa 0-2. Zwycięzca dwumeczu zmierzy się w kolejnej rundzie z Legią. Prawdopodobnie rywalem naszej drużyny będzie zespół z oddalonej o 700 km od Warszawy Lipawy.
Rewanżowe spotkanie pomiędzy Metalurgsem a La Fioritą odbędzie się 12 lipca o godzinie 18. Legia pierwszy mecz II rundy eliminacyjnej LE zagra na wyjeździe, w czwartek 19 lipca. Tydzień później nasz zespół rozegra rewanżowe spotkanie przy Łazienkowskiej.

Ewentualnego rywala w kolejnej rundzie Ligi Europy poznamy 20 lipca. Mecze III rundy eliminacyjnej zaplanowano na 2 i 9 sierpnia. By awansować do fazy grupowej LE, Legia musi wyeliminować nie tylko ekipę z Łotwy lub San Marino, ale także kolejnych dwóch przeciwników.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.