REKLAMA

Wolski już biega. Boruc trenował z Legią

Bodziach, źródło: Warszawa.sport.pl - Wiadomość archiwalna

Do lekkich zajęć wrócił Rafał Wolski, który niedawno miał operowaną piętę. Legia wtorkowy trening rozpoczęła o godzinie 10 na bocznym boisku. Wolski na razie truchtał przez 45 minut pod okiem masażysty Jerzego Somowa, a następnie udał się na rehabilitację do budynku klubowego. Oprócz Wolskiego na razie tylko biegali również Ljuboja i Kopczyński.

Największą niespodzianką było jednak pojawienie się na treningu Artura Boruca. "Sprowadza mnie tu sentyment, a także możliwość potrenowania przez chwilę w okresie przestoju dla mnie" - mówi Boruc.

Boruc ćwiczył pod okiem Krzysztofa Dowhania, wraz z Kuciakiem, Skabą, Szumskim i Jałochą. "Skończył mi się kontrakt z Fiorentiną i szukam klubu. Wykorzystuję gościnność i dobre serce Legii Warszawa, żeby móc tutaj trenować" - mówił po zajęciach były golkiper Legii.

W zajęciach nie wziął udział kontuzjowany Dickson Choto.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.