Marko Suler - fot. turi / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Suler popełnia błędy. Astiz bliżej składu?

Bodziach, źródło: własne / Warszawa.sport.pl - Wiadomość archiwalna

Dickson Choto jest kontuzjowany i Jan Urban ma niewielkie pole manewru na środku obrony. Pozycja Michała Żewłakowa jest niepodważalna. Obok niego zagra albo Inaki Astiz, albo pozyskany niedawno Marko Suler. Na tę chwilę wydaje się, że Hiszpan wygrywa rywalizację ze Słoweńcem. Suler w obu środowych spotkaniach zagrał po 45 minut i popełniał błędy, co nie uszło uwadze Urbana.

"Dzisiaj obaj mają zagrać po 45 minut i chcę zobaczyć jak będą się prezentować w grze z Michałem Żewłakowem" - mówił po meczu z Dolcanem Urban. Po drugim meczu przyznał jednak, że Suler popełnił parę błędów. "Marko przyszedł do nas późno, ma trzytygodniowe zaległości w treningach, stąd słabsza dyspozycja" - mówi trener Legii.

"Z Marko Szulerem zagrałem w zasadzie po raz pierwszy. Inakiego Astiza znam zdecydowanie lepiej. Ale wracając do Marko. Jest on doświadczonym zawodnikiem i na razie przed nim jest taki okres, aby poznać drużynę, zapoznać się ze specyfiką klubu. Bez względu na to, ile człowiek ma lat, to zawsze te pierwsze mecze w nowym klubie są trochę bardziej nerwowe, i ten proces aklimatyzacji na pewno robi swoje. Dzisiaj z całą pewnością nie pokazał pełni swoich umiejętności, ale jestem przekonany, że im dłużej będzie z nami tym lepiej będzie się prezentował" - powiedział nowy kapitan drużyny, Michał Żewłakow.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.