Lekkoatletyka: Wyniki legionistek na mityngu warszawskim

W ostatnią sobotę na AWF-ie odbył się lekkoatletyczny mityng warszawski, w którym wzięło udział sześć zawodniczek Legii. W biegu na 200 metrów najlepsza okazała się 16-letnia Diana Gajda, która uzyskała czas 25,78. Dwa miejsca na podium biegu na 600 metrów wywalczyły siostry Jarzyńskie. Anita była druga, z czasem 1:34.83 minuty, a Kinga trzecia z wynikiem 1:39.11 min.
Magdalena Krutel zajęła szóste miejsce (1:40.48).

W biegu na 100 metrów 16-letnia Zofia Rembiszewska zajęła czwarte miejsce z czasem 14,16 s. W kwalifikacjach do finału Rembiszewska miała czas lepszy o 0,01. Do finału na 100 m nie awansowała 16-letnia Gabriela Dzienisz, która uzyskała czas 13,56.

W piątek legionistki udadzą się na OOM do Krakowa.