fot. Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Karta kibica za darmo przy zakupie biletu na Borussię

Woytek - Wiadomość archiwalna

W niedzielę Legia zmierzy się w towarzyskim meczu z Borussią Dortmund. Do tej pory sprzedano zaledwie ok. 6500 biletów na to spotkanie na sektory ogólnodostępne (z wyłączeniem sektorów VIP i gości), chociaż w środę wieczorem przed kasami były spore kolejki. Klub przygotował ofertę specjalną dla kibiców, którzy jeszcze nie posiadają karty kibica Legii. Przy zakupie biletu na sparing z Borussią kartę będzie można wyrobić bezpłatnie.

POK jest czynny do piątku w godz. 11:00–19:00, w sobotę w godz. 10:00–17:00 oraz w niedzielę od godz. 11:00.

Orientacyjna liczba sprzedanych biletów na poszczególne trybuny:
Żyleta - 1930
im. Deyny - 2300
im. Brychczego - 640
Kryta - 360
Rodzinna - 1260

"Sparing z Borussią to super sprawa. Mistrz Niemiec to wielka klasa i mam nadzieję, że kibice wykorzystają tą okazję i przyjdą na mecz. Co do składu, to na pewno zagramy tak, żeby każdy mógł się sprawdzić i zobaczyć jak wygląda na tle takiego rywala. Wydaje mi się, że wielu kibiców z Dortmundu przyjedzie na ten mecz. Na pewno będzie fajna atmosfera i fajnie widowisko, na które warto przyjść" - zachęca do obejrzenia spotkania na stadionie Legii trener Jan Urban.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.