Kibice Legii podczas meczu z SV Ried - fot. turi / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Austriacy chwalą kibiców Legii

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Po czwartkowym meczu Legii z SV Ried Austriacy chwalą kibiców z Polski. "To był w stu procentach fantastyczny festiwal futbolu w pięknej scenerii i z wspaniałymi kibicami Legii Warszawa, o których wcześniej mówiono nam tyle złego. Fani z Polski pokazali, że negatywne opinie o nich nie są prawdą" – cytuje wypowiedź menadżera SV Ried Stefana Reitera serwis laola1.at.

Gospodarze dodają także, że zbyteczny był przyjazd polskiej policji do Austrii. Narzekają też, że przedstawianie przez media kibiców Legii w złym świetle spowodowało strach miejscowych i zaowocowało wolnymi miejscami na stadionie podczas czwartkowego meczu. "Od początku mówiliśmy, że to będzie festiwal futbolu i nic złego się nie wydarzy" - dodaje Rieiter.

"Kibice Legii nawet przy stanie 0-2 cały czas koncentrowali się na dopingu dla swojej drużyny z obnażonymi torsami" - konkludują Austriacy.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.