fot. Hagi
REKLAMA

Liga Fanów: Zapisy do nowego sezonu 2012/2013

Liga Fanów - Wiadomość archiwalna

Zapraszamy do udziału w Amatorskiej Lidze Szóstek Pisarskich - LIDZE FANÓW, mającej na celu promowanie przyjaznej, sportowej rywalizacji na boisku i poza nim oraz wspieranie rozwoju fizycznego wśród młodzieży. Liga Fanów to jedyna liga szóstek, w której gra toczy się w systemie dwurundowym jesień – wiosna. Rozrywki piłkarskie powstały w 2000 roku jako inicjatywa popularyzacji tej dyscypliny i integracji kibiców Legii Warszawa.

W lidze występują zespoły firmowe, studenckie, uczelniane, podwórkowe, stowarzyszenia sportowe, zespoły podwórkowe. Mecze rozgrywane są na sztucznej trawie przy ulicy Grenady 16 w Warszawie.

Liga Fanów zapewnia dużo gry, dobrą organizację, miłą atmosferę, atrakcyjne nagrody i przede wszystkim dużo emocji dla każdego.
- Start rozgrywek: 15 września
- Zapisy do 9 września - liczba miejsc ograniczona
- Wpisowe wynosi 1699 PLN - cena z VAT

Aktualna oferta dostępne na oficjalnej stronie www.ligafanow.pl

Do obsadzenia zostały tylko 3 wolne miejsca - jedno w I lidze dla doświadczonej ekipy, która chciałaby od razu spróbować swoich sił w najwyższej klasie rozgrywek, i dwa miejsca w II lidze.

WEJDŹ DO GRY, ZAPISZ SWOJĄ DRUŻYNĘ JUŻ DZIŚ

fot. Liga Fanów


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.