Kamil Kiereś - fot. Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Kiereś: Legia pokazała nam miejsce w szeregu

Mishka - Wiadomość archiwalna

Kamil Kiereś (trener GKS-u): Na początku chciałem pogratulować trenerowi drużyny gości zwycięstwa. Legia wygrała zasłużenie, była zespołem lepszym, który kontrolował wydarzenia na boisku. Pokazała nam miejsce w szeregu - taka prawda. Nie byliśmy faworytem, ale mieliśmy swoje plany na ten mecz, graliśmy u siebie i myśleliśmy o punktach.
Boisko zweryfikowało nasze plany. Legia rozpoczęła mecz agresywnie, wyszła pressingiem, a my nie potrafiliśmy sobie z tym poradzić. Dobrze grała w środkowej strefie boiska, gdzie zawodnicy z Warszawy przejmowali dużo piłek i nie pozwolili nam na zbyt wiele. Szybko stracona bramka ustawiła mecz, Legia go kontrolowała. Jesteśmy po spotkaniach z Wisłą i Legią, i mamy nadal zero punktów. Teraz na Widzewie musimy się odbudować i pomyśleć o pierwszych punktach w tym sezonie.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.