fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Żyro: Z moją formą jest coraz lepiej

Bodziach, źródło: sports.pl - Wiadomość archiwalna

Michał Żyro po rewanżowym meczu z Rosenborgiem był krytykowany między innymi za sprokurowanie rzutu wolnego, z którego padł wyrównujący gol dla Norwegów oraz niewykorzystanie sytuacji z doliczonego czasu gry. "Moja wina przy tej bramce niestety była. Myślę, że to taki błąd wynikający z młodości, dużej determinacji. Faul był bezsensowny, taki naiwny.
Chciałem zabrać rywalowi piłkę, to normalne zachowanie. Niektórzy zarzucają mi również, że nie strzeliłem gola w ostatniej minucie meczu. Ale zrobiłem w tej sytuacji wszystko, co mogłem, uderzyłem na bramkę, lepiej przymierzyć nie mogłem, bo nie było miejsca i czasu" - mówi Przeglądowi Sportowemu pomocnik Legii.

Żyro ma nadzieję, że w meczu z Podbeskidziem Legia pokaże się z dobrej strony, a on sam wybiegnie w podstawowym składzie. "Liczę, że ta moja forma pójdzie do góry i że pokażę to na boisku. Po samych treningach i swojej postawie na nich widzę, że jest lepiej. Tak się zastanawiałem i doszedłem do wniosku, że lepiej prezentuję się wtedy, kiedy wybiegam na boisko w podstawowym składzie, a nie jak wchodzę z ławki rezerwowych. To moja słabość i muszę nad tym popracować" - mówi Żyro.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.