fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Grupy kibicowskie: Zbiórka na legijne sekcje

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Grupy kibicowskie Legii zachęcają wszystkich, którym na sercu leży dobro naszego klubu do wspierania naszych legijnych sekcji. Po upadku siatkarskiej Legii oraz drużyny piłkarskiej CWKS-u, pozostały nam już tylko dwie sekcje drużynowe - koszykarska i hokejowa. Każdy z Was może wesprzeć zarządzaną przez kibiców sekcję koszykówki poprzez wypełnienie deklaracji członkowskiej i wpłacanie na rzecz naszej Legii na przykład 10 złotych miesięcznie.

Deklaracje
Taka kwota nie powinna uszczuplić naszych domowych budżetów, a dla "Zielonych Kanonierów" będzie z pewnością olbrzymim wsparciem. Tym bardziej, że w wyższej klasie rozgrywkowej, do której awansowali nasi koszykarze, organizacja meczów i funkcjonowanie sekcji wymagają znacznie większych środków niż do tej pory. Ponadto mamy nadzieję, że wspierając sekcję, ta w niedługim czasie wróci na należne jej miejsce - do ekstraklasy. Każdy z Was może przyczynić się do "Odrodzenia potęgi".

Deklaracje mogą wypełniać wszyscy - także kibice spoza Warszawy czy przebywający na obczyźnie. Wystarczy pobrać deklarację, wypełnić ją i wysłać na adres sekcji:
ul. Wólczyńska 55, 01-908 Warszawa ; SKF Zieloni Kanonierzy

Osoby, które chcą wesprzeć sekcję koszykówki jednorazową wpłatą, mogą to uczynić dokonując przelewu na konto sekcji: 50 2340 0009 1570 2460 0000 0017

Deklaracje będą także dostępne przed piątkowym meczem z Polonią w Źródełku i Sportsbarze Ł3.

Zbiórka na sekcje
Tego samego dnia, przy wejściu na stadion, prowadzona będzie także zbiórka pieniędzy na wspieranie legijnych sekcji naszego klubu (hokeja i kosza). Nie żałujcie grosza - liczymy, że wspólnie uda się nam zebrać kwotę, która pomoże obu naszym sekcjom w funkcjonowaniu w sezonie 2012/13.

Szukamy sponsorów
Każdy z Was zapewne ma w rodzinie lub wśród znajomych osoby prowadzące własną działalność gospodarczą. Namawiajcie je do zainwestowana, nawet skromnych środków w legijne sekcje. Niech hasło "Cała Legia zawsze razem" nie będzie pustym sloganem. Nie pozwólmy na upadek wielkich sekcji naszego klubu!

Grupy kibicowskie Legii mają w planach różne inicjatywy, które pozwolą na wsparcie finansowe obu sekcji Legii Warszawa. O szczegółach poinformujemy wkrótce.

Grupy kibicowskie Legii Warszawa

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.