fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Hokej: Kadra na sezon 2012/13

RedakcjaWiadomość archiwalna>

Jeszcze nigdy kadra hokejowej Legii nie była tak liczna. Do drużyny dołączyli byli zawodnicy: Gabriel Połącarz, Paweł Popielarz, Maciej Maryniak, Marcin Pawłowski, Tomasz Pawłowski, Adrian Maciejko, Bartosz Pióro, Jakub Kosobucki, Aleksander Holszański i Tomasz Rostkowski.
W drużynie nie zabraknie również nowych twarzy, takich jak Tomasz Wołkowicz, Mateusz Solon, Ilya Vecher, Maciej Młynarczyk, Mariusz Szaniawski, Mateusz Jendrasik czy Ryszard Zdunek. Z drużyną trenuje również 2 bramkarzy - Kamil Janiszek i Filip Brennek - jednak nie wiadomo czy dołączą do zespołu na stałe.

Kadra na sezon 2012/13:
Bramkarze: Michał Strąk, Aleksander Holszański

Obrońcy: Karol Szaniawski, Bartosz Pióro, Maciej Stępski, Rafał Solon, Gabriel Połącarz, Maciej Młynarczyk, Paweł Popielarz, Marcin Pawłowski, Mateusz Wardecki, Patryk Pronobis, Tomasz Pawłowski, Jarosław Grzesik, Aleksander Wolski, Damian Kran

Napastnicy: Karol Wąsiński, Bryan Świderski, Jakub Kosobucki, Grzegorz Rostkowski, Patryk Wąsiński, Tomasz Wołkowicz, Ilya Vecher, Mateusz Solon, Adrian Maciejko, Mateusz Jendrasik
Ryszard Zdunek, Tomasz Rostkowski


Pierwsze dwa mecze już w najbliższy weekend na Torwarze II. W sobotę Legia zmierzy się z Orlikiem Opole o godz. 15:30, natomiast w niedzielę o godz. 13:30. Bilety można nabywać bezpośrednio przed spotkaniami.

Karnety na Legię
Przypominamy także, że cały czas można nabywać karnety na mecze hokeistów Legii na sezon 2012/2013. Cena karnetu, obejmującego wszystkie spotkania rozgrywane w Warszawie, to 100 zł. Ponadto 5 osób będzie mogło wziąć udział w treningu hokejowym razem z drużyną Legii Warszawa. Zamówienia na karnety przyjmowane są mailowo pod adresem hokej.hukslegia@wp.pl. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko posiadacza karnetu.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.