REKLAMA
REKLAMA

Hurtownia Belfast 66 wspiera koszykarską Legię

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Hurtownia Belfast 66 została firmą wspierającą koszykarską Legię. Firma będzie dostarczać naszej drużynie wodę mineralną w sezonie 2012/13. Pierwsza transza - 84 zgrzewki półtoralitrowej wody - została dostarczona na trening koszykarskiej Legii. Zgodnie z umową Belfast 66 dostarczy naszym koszykarzom łącznie 600 zgrzewek (5400 litrów).

Firma zdecydowała się na współpracę z sekcją koszykówki Legii dzięki pomocy SKLW i grup kibicowskich naszego klubu. Firmy, które chcą współpracować z koszykarską Legią prosimy o kontakt mailowy - koszykowka@legionisci.com lub telefoniczny pod numerem 504-097-951.


Hurtownia Belfast 66 przekazała koszykarskiej Legii 84 zgrzewki wody mineralnej - fot. Gacek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.