Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Oprawa Korony na wyjazdowym meczu z GKS-em Bełchatów - fot. mks-korona-kielce.pl
Oprawa Korony na wyjazdowym meczu z GKS-em Bełchatów - fot. mks-korona-kielce.pl
Wtorek, 2 października 2012 r. godz. 19:18

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Na stadionach: Nowe stadiony, stare zasady. Naszej pasji nie dacie rady!

Bodziach

W ostatnim tygodniu na stadionach w Polsce działo się sporo. W końcu nie mogliśmy narzekać na brak konkretnych opraw i przyzwoitych liczb wyjazdowych. Ponadto w Warszawie częściowo zamknięto Żyletę na mecz Legia - Wisła, w Białymstoku Jagiellonia zerwała współpracę ze Stowarzyszeniem kibiców, które dzień wcześniej... zawiesiło działalność, a w Krakowie wiślacy zapowiedzieli, że zrobią wszystko, by na ich stadionie nie powstał komisariat. Krótko mówiąc - działo się.

Żyleta zamknięta w połowie
Po meczu Legii z Polonią wojewoda mazowiecki zamknął częściowo Żyletę na jeden mecz, a grupy kibicowskie już zapowiedziały bojkot spotkania z Wisłą. Wiślacy tymczasem otrzymali mniejszą niż zazwyczaj pulę biletów - 800 sztuk.

Zagłębie Lubin przeprosiło kibiców
Działacze Zagłębia Lubin po meczu z Legią potępili używanie gazu wobec kibiców przez firmę ochroniarską Impel. "Jako organizator meczu KGHM Zagłębie Lubin – Legia Warszawa przepraszamy kibiców, którzy ucierpieli w wyniku incydentu związanego z zachowaniem pracowników ochrony w trakcie tego ligowego spotkania. Jednocześnie zapewniamy, że podjęliśmy już odpowiednie i zdecydowane kroki, by w przyszłości taka sytuacja nie miała miejsca" - poinformował klub z Lubina, a do nadużyć ze strony ochrony przyznało się szefostwo firmy Impel, które przeprosiło za zaistniałą sytuację.

Widzew przerobił "Visitorsów"

Kibice Widzewa na mecz z Polonią przy Konwiktorskiej pojechali w dwukrotnie większej grupie niż liczba przyznanych im biletów. Osoby, które ich nie posiadały, wyrobiły na miejscu KK KSP i zajęły miejsca na trybunie głównej Polonii. W sektorze gości RTS wywiesił płótno stylizowane na zdobytą w dziwnych okolicznościach flagę "Visitors". To nie pierwszy tego typu przypadek w Polsce - vide płótno "Władcy Północy.

Wyjazdy
Jeśli chodzi o wyjazdy, w minionym tygodniu najlepiej wypadli fani Lecha w Gdańsku, gdzie wykorzystali pełną pulę biletów (2000). Na plus, nawet mimo niewielkiej odległości, zaliczyć trzeba także pojawienie się w nadkomplecie fanów Wisły w Gliwicach. O nadkomplecie Widzewa przy K6 już było. Koroniarze w większości wypełnili niewielką klatkę dla gości w Bełchatowie, zaskoczyła także liczba Jagiellonii na dalekim wyjeździe do Szczecina. W niższych ligach najlepiej na wyjeździe pokazał się ROW, wspierany przez Górnika w Sosnowcu.

Oprawy

Nie tylko liczby wyjazdowe w tym tygodniu były niezłe, ale i oprawy. Malowana sektorówka Piasta czy Zagłębia Sosnowiec naprawdę mogły się podobać... Ale i tak zdecydowanie wyżej oceniamy wyjazdowe choreo Korony "We are still kiboling" oraz Lecha "Nowe stadiony, stare zasady; naszej pasji nie dacie rady", okraszone pirotechniką w starym stylu.

Ultrasowali także kibice GKS-u Tychy (naprawdę ładnie namalowana sektorówka), Pogoni Szczecin, Unii Tarnów czy Śląska Wrocław na meczu PP z GKS-em Bełchatów.

Zawieszenie działalności Stowarzyszenia Jagiellonii

Po zajściach, które miały miejsce po meczu Pogoń - Jagiellonia (chodzi o rasistowskie okrzyki pod adresem piłkarza, Ugo Ukaha), klub z Białegostoku zerwał współpracę ze Stowarzyszeniem "Dzieci Białegostoku". "Pragniemy zaznaczyć, iż nie był to pierwszy i odosobniony przypadek nietolerancyjnego zachowania wobec zawodnika Jagiellonii. Mimo zapewnień Stowarzyszenia 'Dzieci Białegostoku' żadne kroki w kierunku wyeliminowania tego typu zachowań nie zostały podjęte. W naszej opinii stowarzyszenie, mieniące się reprezentantem wszystkich kibiców, powinno mieć wpływ na wydarzenia dziejące się na trybunach. Do czasu pojawienia się nowego podmiotu, który zobowiąże się do organizacji wyjazdów, klub zaprzestaje zamawiania biletów na mecze rozgrywane poza Białymstokiem. Jednocześnie Klub deklaruje wsparcie nowej organizacji, która w naszej opinii powinna stać się reprezentantem prawdziwych kibiców, jednoczyć w duchu sportu i zasad fair play oraz wspierać drużynę (...)" - czytamy w oświadczeniu klubu.

Stowarzyszenie kibiców dzień wcześniej, jakby wyczuwając plany klubu, zawiesiło działalność. "W pełni odcinamy się od incydentu mającego miejsce na stadionie w Szczecinie wobec piłkarza Jagiellonii Ugo Ukaha. Nie dajemy przyzwolenia na takie zachowania i nie mieliśmy wpływu na to wydarzenie. W tym przypadku czyn jednej osoby całkowicie przekreślił nasze zaangażowanie w działania na rzecz kibiców, gdyż opinia publiczna i tak niesłusznie wydała wyrok na wszystkie osoby będące na wyjeździe oraz nazwała go mającym przyzwolenie stowarzyszenia. Nasza działalność zawsze opierała się na wolontariacie na rzecz kibiców Jagiellonii. Za wszelkie akcje, wydarzenia w środowisku kibicowskim, wyjazdy, współpracę z klubem, okupione ciężką pracą i prywatnym czasem, nie uzyskiwaliśmy wynagrodzenia ani sławy. Zmierzyliśmy się za to z niekończącymi się oczernieniami w mediach, krytyką, porównaniami do dawnego stowarzyszenia. Trudne czasy w środowisku kibicowskim nie były naszym sprzymierzeńcem, czego wiele osób nie rozumiało i zapewne nigdy nie zrozumie, pozostając wszystkowiedzącymi anonimami sprzed monitorów. Zawieszenie działalności umożliwi nam doprowadzenie do końca rozpoczętych projektów i działań, racjonalną ocenę następstw tych przykrych wydarzeń oraz nakieruje na zmiany w środowisku kibiców Jagiellonii Białystok, w tym funkcjonowanie bez oficjalnego reprezentanta. Dziękujemy wszystkim osobom, które przez wiele miesięcy naszych starań przewinęły się przez stowarzyszenie, były dla niego wsparciem i wspólnie podejmowały ważne dla Jagiellonii decyzje" - poinformowało Stowarzyszenie "Dzieci Białegostoku".

Wisła przeciwna komisariatowi na swoim stadionie
Fani Wisły są tymczasem oburzeni materiałem wyemitowanym przez TVP Kraków w sprawie komisariatu na stadionie. Jak nietrudno się domyślić, wiślacy są przeciwni jego powstaniu. "(...) Tego typu działania zaogniają tylko i tak już napiętą sytuację. Otwarcie komisariatu w budynku stadionu spowoduje jedynie eskalację niechęci do władz, policji i staży miejskiej. Ponadto, dla samego klubu tego typu rozwiązanie nie jest wizerunkowo najszczęśliwsze. Żaden klub w Polsce nie chce przecież być w ten sposób kojarzony z policją czy strażą miejską. Sam pomysł jest kolejnym przykładem także na to, że miasto nie posiada nadal żadnego pomysłu na zarządzanie stadionem Wisły. Coraz bardziej groteskowe pomysły na zagospodarowanie stadionowych powierzchni potwierdzają tylko totalną indolencję władz miasta w temacie zarządzenia tak wartościowym obiektem. Dopóki miasto nie podejdzie poważnie do zarządzania stadionem, na który wydano ponad pół miliarda złotych, sytuacja będzie się tylko pogarszać.
Jako Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków będziemy starać się nie dopuścić do otwarcia komisariatu na naszym stadionie. W tym celu wykorzystamy wszelkie prawem przewidziane możliwości. Miejmy nadzieję, że miasto nie pozostanie głuche na głos rozsądku i nie będzie forsowało tego zupełnie nietrafionego pomysłu" - poinformowało Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków.

Kibiców innych drużyn zachęcamy do wysyłania własnych relacji, liczb wyjazdowych itp. na adres ultras@legionisci.com - aby nasze raporty były jak najbardziej rzetelne.

Ekstraklasa:

Lechia Gdańsk 2-0 Lech Poznań (2030).
Lech wraz z Arką dobrze pokazał się na wyjazdowym meczu z Lechią. Przyjezdni zaprezentowali malowaną sektorówkę przedstawiającą nowy stadion zbudowany na Euro oraz hasło "Nowe stadiony... stare zasady!", po czym na trybunie odpalonych zostało kilkadziesiąt rac. Kolejna część prezentacji to pasy materiału tworzące malowaną sektorówkę "Naszej pasji nie dacie rady!" przedstawiającą policję, wojewodę oraz zamaskowanego kibica z racami. Uzupełnieniem choreo były kartony. Lechiści zaprezentowali w młynie sporo jednakowych flag na kiju.

Piast Gliwice 2-0 Wisła Kraków (856).
Na poniedziałkowy mecz do Gliwic pojechał komplet fanów Wisły. W sektorze gości zasiadło ich wraz ze zgodami 856. Przyjezdnym nie pozwolono na wniesienie oprawy. Oprócz kilku flag wywiesili dwa transparenty poświęcone swoim kibicom. Po przegranym meczu skandowali pod adresem piłkarzy: "Walczyć, biegać i sie starać, a jak nie to wypie...ć!". Piast zaprezentował malowaną sektorówkę z hasłem "Euro trip", nawiązującą do zgody z Bate Borysów i wspierania Białorusinów podczas europejskich pucharów.

Polonia Warszawa 3-1 Widzew Łódź (700).
Spora grupa widzewiaków wyrobiła sobie na miejscu karty kibica KSP i zajęła jeden z sektorów trybuny głównej. Ponadto wypełnili sektor gości, gdzie wywiesili swoje flagi. Jedna z nich to przerobiona legijna flaga "Visitors", z identycznymi hasłami, tyle że w barwach RTS-u.

GKS Bełchatów - Korona Kielce (300).
Korona nie wykorzystała przysługującej jej puli biletów do Bełchatowa i na stadionie GKS-u stawiła się w 300 osób. W sektorze gości zawisło 6 flag. W trakcie meczu zaprezentowali transparenty na dwóch kijach, pirotechnikę oraz malowany transparent na płocie "We are still kiboling".

Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok (270).
Słaba frekwencja na stadionie Pogoni oraz słaby doping "Portowców". Z okazji 20-lecia FC Pogoni Chojny przygotowana została przez nich oprawa - malowana sektorówka "FCh" oraz transparent "Od 20 lat jesteśmy... zawsze będziemy". Jagiellonia do dalekiego Szczecina przyjechała w 270 osób, co uznać należy za dobry wynik. Na stadion dotarli spóźnieni, a doping rozpoczęli dopiero w drugiej połowie.

Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-2 Ruch Chorzów (200).
Chorzowianie, mimo zamkniętego sektora gości, wybrali się do Bielska. Przed bramami stadionu stawiło się 150 osób z Ruchu, a kolejnych 40 dało radę wejść na stadion. Ci, którzy dopingowali zza ogrodzenia, odpalili kilka rac. Podbeskidzie z przeciętnym dopingiem, bez oprawy.

Zagłębie Lubin 2-2 Legia Warszawa (-).
Fani Legii na mecz w Lubinie pojechać nie mogli, ze względu na decyzję klubu z Łazienkowskiej o zawieszeniu współpracy z SKLW. Sektor gości pozostał więc pusty, a legioniści pojechali w 250 osób do Sosnowca na mecz Zagłębia z ROW-em. Lubinianie na meczu zaprezentowali malowaną sektorówkę "ul. Skłodowskiej 98" i transparent "Nam nie dacie Rady, Nasz stadiOn, Nasze zaSady". W trakcie meczu ochrona użyła gazu wobec kibiców, na co zareagował dolnośląski klub.

Górnik Zabrze 4-1 Śląsk Wrocław (-).
Kolejny mecz w Zabrzu bez kibiców gości. Gospodarze wykorzystali 3 tysiące biletów i wywiesili 6 flag.

I liga:

Kolejarz Stróże - Cracovia (700).
Na stadionie w Stróżach spora liczba "Pasów". Tego dnia wspierała ich Sandecja (200).

LKS Nieciecza - ŁKS Łódź (140).
Do Niecieczy pojechało 70 fanów ŁKS-u, wspieranych przez 70 fanów Resovii. Przyjezdni na stadion nie weszli, po tym, jak policja nie zgodziła się na wpuszczenie Resovii.

Polonia Bytom - Stomil Olsztyn (140).
Do Bytomia pojechało 131 fanów Stomilu, wspieranych przez Polonię Bydgoszcz (8) i Hutnika Kraków (1). Przyjezdni wywiesili 8 flag i prowadzili doping przez cały mecz.

Zawisza Bydgoszcz - Warta Poznań (30).
Warta oficjalnie na mecz pojechać nie mogła, ale dzięki pomocy Zawiszy weszli na jeden z ich sektorów. Wywiesili jedną flagę, a obok niej zawisł transparent "Wojewodo Ewo Mes, gdzieś mamy zakazy twoje - kibice gości i tak są na stadionie!".

GKS Tychy - Arka Gdynia (-).
Fani GKS-u zaprezentowali w Jaworznie malowaną sektorówkę, łączącą się z transparentem na płocie. Przesłaniem było "Łowcy głów, kamraci miasta snów". Na meczu pojawiło się ok. 700 fanów, z przeciętnym dopingiem.

Sandecja Nowy Sącz - GKS Katowice (-).

II liga:

Zagłębie Sosnowiec - ROW Rybnik (406).
Jedno z ciekawszych spotkań w tej rundzie na Ludowym nie przyciągnęło tłumów. Sosnowiczan wspierało tego dnia 250 fanów Legii z kilkoma flagami. Zagłębie w trakcie meczu pali zdobycze KSG oraz wiesza transparent skierowany do klubowych działaczy: "Miasto daje, Leszek i spółka przejada - klub podupada. Ile potrwa ta żenada?!". ROW (206) przyjechał do Sosnowca wspierany przez Górnika (163) i Concordię Knurów (30). Sektor gości dobrze oflagowany, do tego przygotowali oprawę - folie aluminiowe, mini sektorówkę i trans "ROW Rybnik to tylko piłka".

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Stal Stalowa Wola (85).
KP Polkowice - Raków Częstochowa (59).

Lech Rypin - Chrobry Głogów (48).
Gospodarzy w młynie tylko 30, z przeciętnym dopingiem. Chrobry, mimo zakazu wyjazdowego, dotarł w okolice stadionu, gdzie kilkoma okrzykami zaznaczył swoją obecność.

Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elbląg (45).
Siarki na tym meczu 250, w tym Wisła (35) i Wisłoka. Olimpia wspierana przez kilkunastu fanów Legii.

Unia Tarnów - Pelikan Łowicz (0).
Uniści przygotowali choreografię z okazji 84-lecia klubu. Składały się na nią chorągiewki, transparent "30.09.1928" oraz sektorówka z hasłem "Wbrew przeciwnościom z dumą i godnością".

Wigry Suwałki 1-1 Pogoń Siedlce (0).
Gospodarzy w młynie 130. W drugiej połowie zaprezentowali flagowisko i pasiastą sektorówkę.

Niższe ligi:

Drzewiarz Jasienica - GKS Jastrzębie (200).
Mimo rzekomo zamkniętego sektora w Jasienicy, GKS pojechał na ten wyjazd i prowadził doping przez cały mecz.

Vir Dorohucza - Górnik 1979 Łęczna (150).
Piast Strzelce Opolskie - Chemik Kędzierzyn-Koźle (150).
Zagórzanka Zagórze - Unia Oświęcim (64).

Wisła Sandomierz - Beskid Andrychów (60).
Przyjezdni, wspierani przez Górnika Libiąż (10), wywiesili pięć flag. Zaprezentowali trzy mini sektorówki oraz race i ognie wrocławskie. Gospodarzy w młynie ok. 120, z pirotechniką i flagami na kiju.

Górnik Konin - Ostrovia Ostrów (60).
Przed meczem miała miejsce minuta ciszy poświęcona zmarłemu kibicowi, dla którego odpalono race ułożone w krzyż. W trakcie spotkania Górnik zaprezentował flagi na kiju, konfetti, odpalił race i świece dymne, prezentując przy tym transparent z hasłem "Dwa kolory mienią się...". Ostrovii 60 osób, z trzema flagami. Wraz z nimi Kania Gostyń. Przyjezdni zaprezentowali flagowisko w asyście rac.

Pogoń Imielin - Unia Bieruń (45).

Narew Ostrołęka - Bug Wyszków (44).
Bug pojechał do Ostrołęki w 44 osoby, w tym MKS Ciechanów (7). Wywiesili trzy flagi, a w trakcie meczu rzucili serpentyny i odpalili 4 race i świecę dymną. Narew z Oprawą "Niebiesko-czerwone serca".

Gryf Polanów - Wielim Szczecinek (40).
Goście, wspierani przez Blau-Weiss 90 Berlin (2), wywiesili trzy flagi i prowadzili dobry doping.

Spójnia Ośno Lubuskie - Polonia Słubice (40).
Fanów Polonii w Ośnie ok. 40, z jedną flagą i dopingiem przez cały mecz.

Jantar Ustka - Gryf II Słupsk (40).
Na tym meczu młyn Jantara liczył 40 osób, w tym Bytovia (12).

Legion Głowaczów - Proch Pionki (40).

RKS Ursus - Legionovia Legionowo (30).
Gości 30, z jedną flagą. Odpalili trochę pirotechniki (race, strobo, świece dymne i petardy). RKS-u 45, z dobrym dopingiem. Zaprezentowali oprawę - sektorówkę i pirotechnikę.

OKS Otwock - GKP Targówek (30).
Fani z Targówka odpalili świece dymne i rzucili petardy hukowe.

Mławianka Mława - Błękitni Raciąż (25).
Sęp Żelechów - Victoria Kałuszyn (14).
Sparta Jazgarzew - Okęcie Warszawa (7).
Unia Solec Kujawski - Górnik Konin (0).

Mazovia Mińsk Maz. - Zryw Sobolew (0).
Mazovii w młynie 30 osób. Postanowili, że na kolejnych meczach nie będą prowadzili dopingu w Mińsku i skupią się tylko na wyjazdach.

Sparta Brodnica - Zawisza II Bydgoszcz (0).
Sparty w młynie 80. W pierwszej połowie zaprezentowali transparent "W górze flagi żółto-czarne, fanatycy tak wspierają Spartę!", wyciągnęli flagi na kiju i odpalili stroboskopy.

Puchar Polski:

Śląsk Wrocław 3-0 GKS Bełchatów (100).
Wrocławianie zaprezentowali oprawę składającą się z drukowanej sektorówki oraz transparentu "Słuchajcie dzieci, czy uczą Was w szkołach kim byli Żołnierze Wyklęci?". Bełchatowianie do Wrocławia jechali dwa razy w ciągu czterech dni. Najpierw w niedzielę na meczu ligowym było ich dwustu, następnie w środę na meczu PP - o połowę mniej. Bełchatowianie wywiesili trzy flagi.

Warta Poznań 0-1 Wisła Kraków (10).
Wiślacy nie mogli pojechać do Poznania, ale na zakazie na tym meczu pojawiło się 10 osób.

Górnik Wałbrzych d. 1-3 Olimpia Grudziądz (0).
Piast Gliwice 1-2 Legia Warszawa (-).

Puchar Polski - szczebel okręgowy:

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Włocłavia Włocławek (65).
Lesnik Manowo - Gwardia Koszalin (45).
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - Beskid Andrychów (30).
Pogórze Wielopole Skrzyńskie - Wisłoka Dębica (27).
Czarnovia Czarna - Igloopol Dębica (0).

Jeziorak Iława - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (-).
Jeziorak zaprezentował chorągiewki, sektorówkę oraz odpalił trochę pirotechniki. Goście nie zostali wpuszczeni na stadion.

Inne dyscypliny:

Koszykówka: Asseco Prokom Gdynia - Trefl Sopot (110).

Koszykówka kobiet: ABC Polkowice - Lider Pruszków (9).

Koszykówka kobiet: AZS Gorzów Wlkp. - Lider Pruszków (3).
Gospodarze zaprezentowali na tym meczu malowaną sektorówkę. Goście siedzieli na trybunie AZS-u.

Koszykówka: Znicz Basket Pruszków - UMKS Kielce (0).
Gospodarzy w młynie 25. Pozdrawiali swoją byłą zgodę - Cersanit Nomi Kielce.

Hokej: GKS Katowice - GKS Tychy ().
Gospodarze przed końcem meczu zaprezentowali oprawę - mini sektorówkę z herbem klubu, w otoczeniu folii aluminiowych i kilku rac.


Wyjazd tygodnia: 2030 fanów Lecha w Gdańsku
Oprawa tygodnia: Choreo Lecha w Gdańsku i Korony w Bełchatowie

Poprzednie relacje znajdziecie w dziale Na stadionach.

Zagłębie Lubin na meczu z Legią:
Korona Kielce na wyjazdowym meczu z GKS-em Bełchatów:


Lechia Gdańsk na meczu z Lechem Poznań:

Lech na wyjazdowym meczu z Lechią:

Widzew Łódź na wyjazdowym meczu z Polonią:
Piast Gliwice na meczu z Legią:


Śląsk na meczu z GKS-em Bełchatów:
Pogoń Szczecin na meczu z Jagiellonią:


Jagiellonia Białystok na wyjazdowym meczu z Pogonią Szczecin:


GKS Bełchatów na wyjazdowym meczu ze Śląskiem Wrocław:


Wisła Kraków na wyjazdowym meczu z Piastem Gliwice:

Piast Gliwice na meczu z Wisłą Kraków:Podbeskidzie Bielsko-Biała na meczu z Ruchem:


Ruch Chorzów na wyjazdowym meczu z Podbeskidzie Bielsko-Biała:Górnik Zabrze na meczu ze Śląskiem Wrocław:


GKS Bełchatów na meczu z Koroną Kielce:


GKS Tychy na meczu z Arką Gdynia:
Jeziorak Iława na meczu z Drwęcą NML:Zagłębie Sosnowiec na meczu z ROW-em Rybnik:
Stomil Olsztyn na wyjazdowym meczu z Polonia Bytom:


Unia Tarnów na meczu z Pelikanem Łowicz:


ROW Rybnik na wyjazdowym meczu z Zagłębiem Sosnowiec:Cracovia na wyjazdowym meczu z Kolejarzem Stróże:


Radomiak Radom na meczu z Concordią Elbląg:
Górnik Łęczna na wyjazdowym meczu z Virem Dorohucza:


Chemik Kędzierzyn-Koźle na wyjazdowym meczu w Strzelcach Opolskich:
Wielim Szczecinek na wyjazdowym meczu z Gryfem Polanów:


Hutnik Kraków na meczu z Dalinem Myślenice:


Górnik Konin na meczu z Ostrovią Ostrów Wielkopolski:Stal Stalowa Wola na wyjazdowym meczu ze Świtem NDM:


Warta Poznań na wyjazdowym meczu z Zawiszą:
Zawisza Bydgoszcz na meczu z Wartą Poznań:
Stilon Gorzów na meczu z Vitrosiliconem Iłowa:


Sparta Brodnica na meczu z Zawiszą II Bydgoszcz:


Polonia Bytom na meczu ze Stomilem:


Ostrovia Ostrów Wlkp. na wyjazdowym meczu z Górnikiem Konin:


Bug Wyszków na wyjazdowym meczu z Narwią Ostrołęka:


Narew Ostrołęka na meczu z Bugiem Wyszków:


GKP Targówek na wyjazdowym meczu z OKS-em Otwock:


GKS Katowice na meczu hokeistów z GKS-em Tychy:


AZS Gorzów Wlkp. na meczu koszykarek z Liderem Pruszków:


WKS Śląsk Wrocław na meczu ze Spójnią Stargard:
/Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!